Ev temizliği yaptırmak için deneyimli bir firma mı arıyorsunuz. O halde doğru yerdesiniz. İzmit ve çevresinde bu işi hakkı ile yapan binlerce referansı olan DRKGrup size en uygun çözümleri sunuyor.

Ev temizliği bir çok kişi tarafından çok ciddiye alınmasa bile sağlık açısından oldukça önemli bir iştir. Özellikle çalışan kadınların hem iş hem ev hem de sosyal yaşantısından ötürü ev temizliğine ayıracak zaman bulamadığının farkındayız. Bu yüzden DRKGrup olarak sizin yanınızda yer alıp, sizin uygun gördüğünüz zamanlar içerisinde temizliğinizi siz evde olmasanız bile tamamlıyoruz.

İzmit Ev Temizliği

İzmit Ev Temizliği-drkgrup-temizlik-sirketiHer hafta dip köşe bucak temizlik yapılsa bile bir hafta içerisinde evler toz olur. Bu tozlar halılardan kullandığımız kıyafetlerden çıkabildiği gibi açılan veya hava alan pencere ve kapılardan da girebilmektedir.

Ev içerisinde dolaşan tozlar ciğerler açıcından oldukça tehlikelidir. Normal şartlarda pek gözükmeseler bile evdeki eşyaların üzerinin tozlanması bu zararlı maddelerin ev içerisinde her an aktif bir şekilde uçuştuğunun göstergesidir.

Neden DRKTemizlik

Bizi diğer temizlik şirketlerinden ayıran en büyük özellik aktif olarak büyüyen bir müşteri portföyümüzün olmasıdır. Geçmişten bu güne kadar binlerce kişiye hizmet verdiğimiz, binlerce referansımız olduğu bilinmelidir. Bu kadar çok müşterimizin ve çalışanımızın olması asla tesadüf değil yaptığımız için kalitesi, verdiğimiz hizmetin güler yüzlü olması ve tamamen güvenilir bir firma olmamızdan kaynaklıdır.

Biz bu güveni yakalayabilmek için bu güne kadar çok mecbur kalmadıkça günlük personeller kullanmadık. Çalışan tüm personellerimiz şirketimizin kayıtlı çalışanlarından oluşmaktadır. Biz evlerinize iş yerlerinize gelerek sizlere hizmet veriyoruz. Bu nedenle de personellerimizi seçerken ince eleyip sık dokuyoruz. Onları ciddi bir eğitim sürecine tabi tutuyor eğitimini tam anlamı ile tamamlayamayan hiç bir personeli sahaya indirmiyoruz.

Eğitime sahada da devam ediyor personellerimizi önce staja tabi tutuyoruz. DRKGrup olarak her çalışanımızın bizim oluşturduğumuz standartlara göre hareket etmesini saplıyor aynı zamanda da kendi konseptimizi oluşturmuş oluyoruz. Bu sebeple temizlik için görevlendirdiğimiz her personele sonuna kadar güveniyor onların size en mükemmel hizmeti vereceğini biliyoruz.

Bizi hemen arayın

Gebze temizlik firması DRK Grup' un eşsiz imkanlarından faydalanmak için bizi hemen arayın. Gebze, Darıca, Tuzla, Pendik, Kurtköy, Esenyalı, Güzelyalı, Kartal, Maltepe Ataşehir Bostancı temizlik firması.