DRKGrup Kocaeli temizlik firmaları içerisinde bulunan ve belki de en fazla müşteri ve çalışana sahip bir kuruluştur. Bu kadar aktif bir şekilde hizmet vermemizin sebebi ise temizlik alanında verdiğimiz kusursuz ve güvenilir hizmettir.

Biz uzun yıllardır temizliğin hemen her alanında siz değerli Kocaeli halkına hizmet vermekteyiz. Bir çok çalışanımız ile her gün yüzlerce sabit işe gidiyor ve her geçen gün var olan müşteri portföyümüzü gerek sitemiz, gerek reklamlarımız gerekse sizlerin olumlu referansları ile büyütüyoruz. Peki bu kadar iyi olmayı nasıl başarıyoruz öğrenmek ister misiniz? Gelin size kısaca anlatalım.

Kocaeli Temizlik Firmaları

kocaeli-temizli-firmaları-drk-temizlikKocaeli temizlik firmaları içerisinde bulunan DRKGrup olarak şirketimizi kurduğumuz zaman nasıl daha çok büyürüz, işlerimizi nasıl daha yükseltir daha çok kişiye istihdam sağlar verdiğimiz hizmeti nasıl daha çok kişiye ulaştırırız diye düşündük. En sonunda bir danışman ile çalışmaya karar verdik, fikirler aldık elimizdeki her şeyi ortaya döktük ve sonunda personele yapılan yatırımın daha iyi işler çıkartacağına karar verdik.

Bu yüzden personellerimizi geçici veya günlük temizlik personeli yerine kalıcı şirketimize bağlı personellerden oluşturmaya başladık. Alım yaparken ince eledik sık dokuduk aldığımız her personeli de bir oryantasyon sürecine tabi tuttuk. Kendi temizlik standartlarımızı uzman danışmanlarımızla oluşturarak aldığımız personeli eğitime soktuk. Eğitimi tamamlayan personellerimizi ise stajdan sonra sahaya çıkarttık.

Kusursuz müşteri memnuniyetini yakalamak adına prim sistemi oturttuk. Temizliğe giden çalışanlarımızı puantaj sistemine göre değerlendirdik. Temizlik sonrasında hizmet verdiğimiz kişi veya yetkilileri arayarak personelimiz hakkında kısa bir anket sistemi hazırladık. Müşterilerimizde iyi not alan personellerimizi pirim sistemi ile motive ettik. Bu sayede güler yüzlü hizmeti de sağlamış olduk.

Daha fazla kazanmak isteyen çalışanlarımızın tek yapması gereken şeyin işini güzel yapmak olduğuna alıştırdık. Bu yüzden Kocaeli temizlik firmaları arasında en mükemmel hizmeti verenlerden biri konumuna geldik.

Verdiğimiz hizmet doğrultusunda da siz değerli müşterilerimiz bizi ödüllendirdi, çevresine, eşine, dostuna önerdi. Ve sonunda ne oldu biliyor musunuz? Önce sizlerin yüzü güldü, sonra çalışanlarımız daha iyi şartlar altında geçinmeye başladı ve son olarak bizde başarımızdan dolayı gururlandık.

Bizi hemen arayın

Gebze temizlik firması DRK Grup' un eşsiz imkanlarından faydalanmak için bizi hemen arayın. Gebze, Darıca, Tuzla, Pendik, Kurtköy, Esenyalı, Güzelyalı, Kartal, Maltepe Ataşehir Bostancı temizlik firması.