Pratik Ev Temizliği Nasıl Yapılır

Pıratik Ev Temizliği Nasıl Yapılır

Pratik Ev Temizliği Nasıl Yapılır Hakkın da Merak Edilinleri Bu Makelede Sizlerle Paylaşıyoruz Günlük hayatınızı kolaylaştıracak pratik bilgiler ile hayat daha rahat! İşte en çok işinize yarayacak 10 bilgi.

Kadınların En Çok Zorlandığı Konular içerisinde olan Ev Temizliği, Özellikle Çalışan Kadınalar için Zaman İsrafından Başka Bir Şey Değildir Temizliğe Ayırdığınız Zamanı En aza İndirmek için Pratik Ev Temizliği Nasıl Yapılır  Sizlerle Paylaşıyoruz.

Pratil Ev Temizliği Nasıl Yapılır ?

Ev Temizliği Nasıl Yapılır

1. YERLER IŞILDASIN

Temiz tahtaların en büyük düşmanlarından biri de sudur. Yerdeki ufak lekelerin iyice temizlenmesini istiyorsanız, suyun içine biraz sirke katarak yerleri silin. Zeminin Tertemiz olduğunu görebilirsiniz.

2. BEMBEYAZ DANTELLER

Beyaz Örgüler’iniz çok daha fazla beyaz görünmesi için onları ütüleme’den önce kaynamış süte batırın göreceksiniz farkı 😆

3. KİLİM VE HASIRLARINIZI KORUYUN

Hasır iskemleleri ve masaları, arada bir oksijenli su ile silerseniz, Tertemiz sıfırmış gibi olduklarını görebilirsiniz.

4. DUVAR KAĞIDI LEKELERİNE SON

Duvar kağıdı üzerindeki kurşun kalem, parmak izi ve kir lekelerini deterjanla silmeye kalkışmayın. Bu lekeleri bir silgiyle silerek kağıtlarınızı temizleyebilirsiniz.

5. EVİNİZ MİS GİBİ KOKSUN

Evinizin güzel kokması için yer silme suyuna birkaç damla parfüm damlatmanız yeterli olacaktır. Evinizin uzun süre mis gibi koktuğunu göreceksiniz.

6. KÜLLÜK TEMİZLİĞİ

Sigara külünden kararmış tablaları limon suyuyla silin. Ziftin kolayca temizlendiğini göreceksiniz. Ayrıca küllüklerdeki lekeleri, tuzlu limonla silerek temizleyebilirsiniz.

7. CAM LEKELERİ DERT DEĞİL

İnatçı cam lekelerinden kurtulmak sandığınız kadar zor değil. www.drkgrup.com Halleder 🙂

8. KOLTUK TOZUNA SON

Elektrik süpürgeniz yoksa ve koltuklarınızın tozunu almanız gerekiyorsa, şu yolu izleyin; tozunu alacağınız eşyanın üstüne nemli bir bez yayın, beze sopa ile vurarak tozunu çıkarın. Çıkan toz nemli beze yapışacağından hem oda tozlanmaz, hem de koltuğunuz tertemiz olur.

9. MİS KOKULU GİYSİLER

Elbiselerinizin güzel kokmasını istiyorsanız, pamuğu kolonya veya parfümle ıslatıp dolabınıza asın. Bu çok basit yöntemle dolabınızdaki diğer giysiler ve dolabınbızda güzel kokacaktır.

10. DİŞ FIRÇASINI DEZENFEKTE EDİN

Yeni satın aldığınız diş fırçasını kaynar suda dezenfekte etmeden kullanmayın. Fırçanızı kaynar suda birkaç dakika tutmanız yeterli olacaktır mutlaka.

www.drkgrup.com
www.drktemizlik.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DRK Grup

Değerli ziyaretçilerimiz bizi temizlik işlerinizle ilgili her konuda arayabilir, sorularınızı sorabilir veya hızlıca fiyat teklifi alabilirsiniz.

    Call Now Button