Tuzla ev temizlik şirketleri arasında bulunan DRKGrup her zaman uygun fiyatlı, kaliteli ve güvenilir temizlik hizmetini sizlere sunmaktan gurur duyuyor. Biz size en uygun imkanlarla en kaliteli gündelikçi imkanlarını sunabilmek için canla başla çalışıyoruz.

Ev temizlik şirketleri arasında bulunan DRKGrup bireysel olarak yürütmüş olduğu çalışmalarda her şeyden önce sizi düşünür. Gerek güvenlik, gerek verilen hizmet, gerek sağlık gerekse fiyat politikası olarak siz değerli Tuzla halkının yanındadır. Biz kusursuz hizmet sunma yolunda bu güne kadar çok büyük adımlar attık ve sizleri de bu hizmet içe tanıştırmak istiyoruz.

Tuzla ev temizlik şirketleri

Tuzla ev temizlik şirketleriÖzellikle çalışan kadınlar için ciddi bir sorun ve zaman kaybı olan ev temizliği DRKGrup sayesinde çözüme ulaşıyor. Peki sizler için neler yapıyoruz hangi adımları atıyor sizleri nasıl en iyi temizlikle tanıştırıyoruz öğrenmek ister misiniz? Gelin kısaca anlatalım.

Güvenliğinizi düşünüyoruz.

Kim evine yabancı biri alsa tedirgin olur ve bunda da çok haklıdır. Mahremiyet bölgesi içinde yabancı birinin bulunması bir çok kişi için özellikle çalıntı korkusunu oluşturur. Fakat telaşa gerek yok. DRKGrup personellerini özenle seçiyor. Günlük ve geçici personeller ile çalışmıyor. Çalışan tüm personelinin girişlerini iş kanunu gereğince yerine getiriyor. Dürüstlük ve iş üzerinde sağlam referansları olmayan kesinlikle firmamız içerisine alınmıyor. Her şeyi bir kenara bırakırsak öncelikle biz firmamızın adının kötülenmesini istemeyiz.

Garantili temizlik

Biz belli standartları olan bir işletmeyiz. Kime hangi çalışanımızı yönlendirsek aynı şekilde aynı hizmeti veririz. Bir çalışanımız diğer çalışanımızdan daha düşük bir hizmet sunamaz. Bunun için personellerimizi eğitime ve staja sokarız. Standartlarımızı nerenin hangi bölgenin, hangi odanın ne şekilde temizlenmesi gerektiğini detaylıca öğretir ondan sonra müşteri ile buluştururuz.

Fiyat politikası

Biz müşterilere ulaşmak için yüklü reklam giderleri harcamayız. Reklam gideri yerine müşteri tavsiyesi ile ilerleriz. E işimizi iyi yapmasak kimse bizi tavsiye etmez. Reklam giderlerimizin yüksek olmamasından kaynaklı olarak bu rakamları da verdiğimiz hizmete yansıtmayız. Bu yüzden en kaliteli hizmeti en uygun rakamlarla sunarız.

Sağlıklı temizlik

DRKGrup temizlik olarak hem çalışanlarımızın hem de siz değerli müşterilerimizin sağlığını düşünüyoruz. Bu yüzden onaylı olmayan hiç bir ürünü kullanmıyoruz. Daha fazla kazanmak adına merdiven altı üretilen kimyasalları kapımızdan içeri sokmuyoruz. Peki sizde Tuzla ev temizlik şirketleri arasında böyle sizi düşünen bir firma ile çalışmak istemez misiniz? Tek yapmanız gereken bizi aramak.

Bizi hemen arayın

Gebze temizlik firması DRK Grup' un eşsiz imkanlarından faydalanmak için bizi hemen arayın. Gebze, Darıca, Tuzla, Pendik, Kurtköy, Esenyalı, Güzelyalı, Kartal, Maltepe Ataşehir Bostancı temizlik firması.