Yılların temizlik firması Drk Temizlik her anınızda yanınızda.

DRK Grup, DRK temizlik ve şirketler grubu kuruluşudur. Hizmet sektöründe temizliğin yanı sıra tadilat, boya, bakım, onarım, çatı ve mantolama gibi hizmetlerin bir araya toplandığı DRK Grup temizlik firması İstanbul Anadolu yakası ve İzmit bölgelerine aktif olarak hizmet vermektedir.

Yüzlerce çalışanı ile siz değerli müşterilerimizin sürekli yanında olan DRK temizlik grubu yaptığı her işi garantili ve faturalı olarak yerine getirir.

Yılların temizlik firması Drk Temizlik her anınızda yanınızda.

0 +

Güven

Her işimizi garantili olarak yerine getiriyoruz.

0 +

Kalite

İnsan sağlığına zarar vermeyecek ürünler seçiyoruz.

Bizi hemen arayın

Gebze temizlik firması DRK Grup' un eşsiz imkanlarından faydalanmak için bizi hemen arayın. Gebze, Darıca, Tuzla, Pendik, Kurtköy, Esenyalı, Güzelyalı, Kartal, Maltepe Ataşehir Bostancı temizlik firması.

Müşterilerimizi bizim için ne diyor

Bazı müşterilerimizden gelen yorumları sizlerle paylaşmak istedik. Herkesi bilgi güvenliği açısından paylaşamadığımız bilmenizi isteriz.
Yaklaşık bir yıl önce DRK Temizlik ile tanıştım. İşlerimden ötürü ev temizliğine zaman ayıramıyordum. Bir yıldır her hafta evimi temizlemeye gelirler ve kendilerinden çok memnunum.
Hande Güler Bankacı
Gebze merkezde bulunan mağazamızın temizlik işlerini DRK GRUP ile yönetiyoruz. Zemin ve cam temizliğini günlük çözümlerlerken haftalık olarak ta gelen temizlik yapıyorlar. Kendilerinden çok memnunum
Arda Güney Mağaza Sahibi
Kurtköy' de güzellik uzmanıyım. Kendime ait salonum var ve tüm temizlik işlerim ile Drk temizlik ilgileniyor. Gebze' de olan Drk temizlik ile Ateşehir' de açacağım salon için de anlaşma yapacağım.
Filiz Günsoy Güzellik Uzmanı
Fazla söyleyecek bir şey yok. Gerçekten işlerinde iyi olmasalar evimizi onlara emanet etmezdik. Teşekkür ederim.
Halis Erguvan Seo
Yaptığımız binanın inşaat sonrası temizlik işlerini Drk Grup' a verdik. Kendileri işi tamamladığı zaman kontrole gittiğimde hayretler içinde kaldım. Böyle titiz çalışma ömrü hayatımda görmedim.
Kerem Bayraktar Müteahhit